رییس جمهوری با بیان اینکه ایثارگری در دنیا، عزت و در آخرت، اجر بی پایان دارد، اظهار داشت: ایثارگری شهدا و جانبازان مایه عزت جمهوری اسلامی ایران و سربلندی ملت شریف ایران است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در دیدار صمیمی با محمدجواد ایرانی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس و خانواده ایشان، افزود: آنچه شما انجام دادید بسیار ارزشمند و بزرگ است، چرا که جانبازان و شهدای دفاع مقدس، در دوران تنهایی جمهوری اسلامی که همه دنیا برای حمایت از رژیم صدام در حمله به ایران متحد شده بودند، از این آب و خاک جانانه دفاع کردید و در جنگی نابرابر و در دفاعی مظلومانه اجازه ندادید ذره ای از خاک وطن اشغال شود.
رییس جمهوری افزود: خدا به شما و ملت ایران توفیق داد تا به برکت ایثار و وحدت مردم، تحت رهبری امام راحل، عزت کشور و ملت را در سایه اسلام و به نصرت خدا حفظ کنید.
روحانی جانبازان را مصداق کامل و نمونه عالی صبر توصیف و تصریح کرد: اینکه جانبازی مثل شما، پس از تحمل درد و رنج اولیه جانبازی، 34 سال نیز بر این معلولیت جسمی، صبر می کند، بسیار با ارزش و قابل احترام است و هیچ کس جز خداوند نمی تواند اجر این صبر و از خودگذشتگی را بدهد.
رییس جمهوری تاکید کرد: از خداوند می خواهم به همه ما توفیق دهد در همان راهی که امام خمینی(ره) پیش روی ملت گشود حرکت کنیم و تردید ندارم که ملت ایران با هدایت های رهبر معظم انقلاب از همه توطئه های پیش رو با سربلندی عبور خواهد کرد.
رییس جمهوری در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.
محمد جواد ایرانی جانباز 70 درصد کشورمان در سال 61 و در عملیات محرم به درجه جانبازی نایل گشت.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.