X
تبلیغات
زولا

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: انتقاد از دولت منصفانه باشد و همه دلسوزان کشور باید در نقد دولت منصفانه عمل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار کرد: متاسفانه برخی ها بی انصاف هستند و در برخورد با دولتمردان انصاف را رعایت نمی کنند.
وی افزود: بنده حتی به آن دولتمردانی که دولت گذشته خود را نقد می کنند، اعلام کردم که در نقد دولت ها انصاف داشته باشید.
قریشی ادامه داد: در برخی مواقع شاهد آن هستیم که مسئولان گذشته، مسئولان فعلی را نقد بی انصافانه می کنند و به آنها باید گفت که اگر شما خود بلد بودید، چرا زمانی که در مسئولیت قرار داشتید، این نقدها را به خود نمی پذیرفتید؟
وی بزرگترین تبلیغ برای دولت را خدمت به ملت دانست و گفت: دولت یازدهم در یک سال آینده از ورود به مباحث انتخاباتی پرهیز کرده و تمامی تلاش خود را برای خدمت به ملت به کار گیرد.
امام جمعه ارومیه با بیان اینکه مردم از سخنرانی ها خسته شده اند، اظهار کرد: مردم آگاه هستند و عملکردها را مورد ارزیابی قرار می دهند.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت توجه و سرمایه گذاری در بخش دفاعی کشور افزود: امنیت موجود را مرهون تلاش های نیروهای امنیتی و نظامی هستیم، لذا باید مردم و دولت قدردان این عزیزان بوده و نشان دهند پشتیبان آنها هستند.
حجت الاسلام قریشی در ادامه با بیان اینکه باید بین دانشجوی انقلابی و غیر انقلابی فرق قائل شد، بیان کرد: باید از نظر ارزش گذاری بین زحمت کشان این نظام و سایرین فرق قائل شد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر ضرورت مقابله با فیش های نجومی تاکید کرد و گفت: اشرافی گری، انسان را به سمت و سوی خیانت سوق می دهد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.