X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
طائب گفت: امام خمینی فراخوان به اسلاام انقلابی داد و فرمود اسلام غیرانقلابی نمی تواند امام زمان را از پس پرده غیبت ظاهر کند، چون دشمن ستیزی در این اسلام نیست.
مدعیان تقلب در انتخابات خود می دانستند که دروغ می گویند/اسلام غیرانقلابی نمی تواند مقدمه ساز ظهور امام زمان شود
،حجت الاسلام مهدی طائب در دومین روز برگزاری دوره آموزشی  تربیتی شهید چمران با حضور دانشجویان بسیجی در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم با بیان اینکه  کسانی که در سال 88 ادعای تقلب در انتخابات داشتند، خود نیز می دانستند که دروغ می گویند، اظهار داشت: آن هایی که مدعی تقلب بودند خود می دانستند که چنین تقلب بزرگی نیازمند هماهنگی های بسیار و تقریبا غیر ممکنی است و چنین چیزی در جمهوری اسلامی محال است ، به همین جهت خود نیز به ادعای تقلب 11میلیونی،و این دروغ بزرگ اعتقاد نداشتند.

وی در ادامه با بیان خاطراتی از ایستادگی رزمندگان در شرایط سخت تحریم در دوران دفاع مقدس افزود:دراوایل دفاع مقدس به دلیل در اختیار نداشتن چرخ هواپیما و از آنجایی که به ازای هر شش پرواز باید چرخ های آن عوض شود، با طرح شهید بابایی، خلبانان ما از بعد از نماز صبح شروع به پرواز کرده و تا قبل از قضا شدن نماز ظهر و عصر به پرواز خود ادامه می دادند، یعنی حدود 16 ساعت پرواز می کردند.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار افزود:برای رسیدن به افق انقلاب باید در برابر این کاستی ها همیشه راه و مسیر موفقیت ترسیم کرد.

طائب با بیان اینکه همیشه باید برای پیشرفت به افق خیره شد ،گفت: باید دید افق انقلاب ما کجاست؟

وی افزود:تمام اهداف این انقلاب، زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) است.

طائب در ادامه اظهار داشت: دعای ندبه شرح حال زندگی امام زمان(عج) در عصر غیبت است و طبق این دعا امام زمان(عج) در عصر غیبت همچون اباعبدالله در لحظه شهادت حضرت علی اصغر(ع( مضطر هستند.
 
IMG_0098.JPG
 
وی گفت:راه خروج امام حسین در آن شرایط اضظرار چه بود؟اول فریاد هل من ناصر ینصرنی و تغییر صحنه بود، راه دوم شهادت بود.امام زمان در همان شرایط است و فریاد هل من ناصر ینصرنی سر می دهد، و چون حق شهادت ندارد باید آنقدر در آن اضطرار بماند که ندای هل من ناصرش جواب پیدا کند.
 
طائب افزود:سر اینکه امام راحل فرمودند کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در همین است.چرا که فریاد هل من ناصر امام زمان هر روز بلند می شود.
 
وی با بیان اینکه مشکل اهل کوفه در این بود که حسین بن علی را به کوفه ای دعوت کردند که عبیدالله در آن سر کار بود گفت:امروز هم ندای عجل لولیک الفرج ما دعوت امام زمان به جایی است که در آن عبیدالله ها در آن سر کار هستند.امام ما عبیدالله را از مملکت بیرون کرد و با بیرون راندن شاه ندای عجل لولیک الفرج را سر داد.
 
وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که دیو را بیرون نرانیم فرشته نخواهد آمد گفت: فرشته نجات عالم حضرت بقیه الله است و برای آماده شدن شرایط ظهور حضرت باید دیوها را از منطقه بیرون برانیم.
IMG_0093.JPG
 
طائب عنوان داشت: امام خمینی فراخوان به اسلاام انقلابی داد و فرمود اسلام غیرانقلابی نمی تواند امام زمان را از پس پرده غیبت ظاهر کند، چون دشمن ستیزی در این اسلام نیست، و وقتی دشمن ستیزی در این اسلام نباشد عبیداالله ها می مانند و وقتی عبیدالله ها ماندند دیگر امام زمان تجربه زمان امام حسین(ع) را تکرار نخواهد کرد.
 
این استاد حوزه با بیان اینکه راهبرد حرکتی امام خمینی در رسیدن به کنار خانه خدا و پاسخ به ندای هل من ناصر امام عصر محو اسراییل بود گفت:همین موضوع بود که در ابتدای پیروزی انقلاب امام فرمودند "اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود"
 
وی تصریح کرد : امروز پس از 37 سال از گذشت انقلاب واین جمله تاریخی امام، اسراییل از شمال و جنوب و شرق محاصره شده است.در جنگ 33 روزه نتوانست جبهه شمالی را آزاد کند، بعد از آن در جنگ 22 روزه هم نتوانست جبهه جنوب را آزاد کند.
 
طائب در پایان گفت:سوریه تنها مجال برای زنده نگه داشتن این رژیم در حال مرگ است.و نبرد امروز ما در سوریه نبرد بر سر نابودی اسراییل است.
 
IMG_0103.JPG

انتهای پیام/

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.